Martin_wml - oszust - przestroga

Moderatorzy: buba, Mod-Team

Awatar użytkownika
Garret
Posty: 55
Rejestracja: 2014-07-20, 20:35
Lokalizacja: wlkp
Płeć:
Kontakt:

Martin_wml - oszust - przestroga

Post autor: Garret »

Witam, w dziale kupie zamieściłem post, iż kupię turbo k04 rs6, - odzew od martin_wml, posiada, jeszcze na aucie po zaliczce tydzień do połtora tygodnia będą u mnie, patrząc na staż uzytkownika, przelałem na konto domniewam jego żony 500zł, zadzwoniłem po tygodniu zorientować się jak sprawa się miewa, przekazał mi, że pracownik się zwolnił i sam musiał ganiać(tirem albo lawetą) zrozumiałem, zapewnił mnie, że po weekendzie w poniedziałek wyślę, jako, że jestem człowiekiem wyrozumiałym okazałem się cierpliwością, przychodzi następny tydzień Pan już nie odbiera telefonów, znajomy zadzwonił ze sojego numeru pyk dwa sygnały i halo! po chwili dobiłem się i ja( 17.10 rozmowę rejestrowałem jak i każdą kolejną) w pierwszej kolejności gość mnie jakby to powiedzieć zjebał, że truje mu dupe, że nie ma czasu, że ciągle telefony od spedytorów(co mnie to obchodzi pomyślałem) powiedziałem, że czekam do końca tygodnia na turbo w przeciwnym wypadku zwrot zaliczki, usłyszałem mogę CI ją dzisiaj odesłać, mam kolejkę chętnych...! jest piątek, paczki nie ma, była niedziela, napisałem grzecznie SMS "czekam na zwrot zaliczki" - odzew "turbiny wysłane w środę kex" kurier maksymalnie dostarcza paczki w 48h, dzisiaj ostatnim tchem nadziei dzwoniłem na centralę kex, żadna paczka na moje nazwisko i adres nie została zarejestrowana. Telefon w dłon, dzwonie, po raz kolejny proszę o zwrot zaliczki, usłyszałem tyko "heheh ja je wysłałem" po czym się rozłączył i już nie odbiera telefonu. Ostrzegam przed tym użytkownikiem, na początek wrzucam screeny z prywatnych wiadomości.

zaliczka była wpłacona 11.09.2016

DANE PANA Z KRS:


zarejestrowane rozmowy wrzucę w dniu jutrzejszym w przypadku braku rostrzygnięcia sprawy
screeny:

http://i.imgur.com/pEQ0rd7.jpg
Obrazek


tel:
http://i.imgur.com/5G3eO5z.jpg
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2017-03-15, 07:47 przez Garret, łącznie zmieniany 7 razy.
Awatar użytkownika
pawelosinski83
Posty: 642
Rejestracja: 2013-03-17, 00:35
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pawelosinski83 »

Ja kupowałem od martina zestaw tylnych hebli RS6 i poza małym opóźnieniem wszystko było ok.
Awatar użytkownika
Garret
Posty: 55
Rejestracja: 2014-07-20, 20:35
Lokalizacja: wlkp
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Garret »

już nie mówie o tym, że auto uziemione miesiąc.
martin_wml
Posty: 53
Rejestracja: 2013-04-29, 22:16
Lokalizacja: wml
Płeć:
Kontakt:

Post autor: martin_wml »

Jakoś zapomiałeś wspomnieć,ze poinformowałem Cię, że turo jest w aucie i wyjęcie trochę potrwa.
Stwierdziłeś, że masz poczekasz.
Powiedziałem Ci,ż paczkę kurier zabrał w środę, a ja jestem w Holandii. Nie mam pojęcia czemu jej nie dostałeś...
Wrócę w tygodniu to sprawę wyjaśnię, więc za przeproszeniem "nie sraj ogniem" bo Cię na te marne grosze nie oszukam...
U mnie kurier zabiera paczki i przywozi listy na koniec tygodnia.
Skąd mam Ci wziąć numer nadania.

P.S
Pedałowi z Zakopanego za komentarze z góry dziękujemy.
Ostatnio zmieniony 2016-10-24, 12:07 przez martin_wml, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Garret
Posty: 55
Rejestracja: 2014-07-20, 20:35
Lokalizacja: wlkp
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Garret »

martin_wml pisze:Jakoś zapomiałeś wspomnieć,ze poinformowałem Cię, że turo jest w aucie i wyjęcie trochę potrwa.
Stwierdziłeś, że masz poczekasz.
Powiedziałem Ci,ż paczkę kurier zabrał w środę, a ja jestem w Holandii. Nie mam pojęcia czemu jej nie dostałeś...
Wrócę w tygodniu to sprawę wyjaśnię, więc za przeproszeniem "nie sraj ogniem" bo Cię na te marne grosze nie oszukam...
P.S
Pedałowi z Zakopanego za komentarze z góry dziękujemy.
to powiedziałeś 08.10.16,

PACZKI NA MOJE DANE W OGÓLE NIE MA W SYSTEMIE KEX!

INTERESUJE MNIE TYLKO I WYŁĄCZNIE ZWROT ZALICZKI TAK JAK PISAŁEM W SMS!

NA ZWROT ZALICZKI CZEKAM DO JUTRA GODZ 17:00(OSTANIA SESJA PRZYCHODZĄCA W MOIM BANKU)
martin_wml
Posty: 53
Rejestracja: 2013-04-29, 22:16
Lokalizacja: wml
Płeć:
Kontakt:

Post autor: martin_wml »

Garret pisze:
martin_wml pisze:Jakoś zapomiałeś wspomnieć,ze poinformowałem Cię, że turo jest w aucie i wyjęcie trochę potrwa.
Stwierdziłeś, że masz poczekasz.
Powiedziałem Ci,ż paczkę kurier zabrał w środę, a ja jestem w Holandii. Nie mam pojęcia czemu jej nie dostałeś...
Wrócę w tygodniu to sprawę wyjaśnię, więc za przeproszeniem "nie sraj ogniem" bo Cię na te marne grosze nie oszukam...
P.S
Pedałowi z Zakopanego za komentarze z góry dziękujemy.
to powiedziałeś 08.10.16,

PACZKI NA MOJE DANE W OGÓLE NIE MA W SYSTEMIE KEX!

INTERESUJE MNIE TYLKO I WYŁĄCZNIE ZWROT ZALICZKI TAK JAK PISAŁEM W SMS!

NA ZWROT ZALICZKI CZEKAM DO JUTRA GODZ 17:00(OSTANIA SESJA PRZYCHODZĄCA W MOIM BANKU)
POWTARZAM TURBO JEST WYSŁANE I NIC CI NIE ODDAM, DOPÓKI NIE ODDASZ TURBIN!!!
NIE MAM POJĘCIA CZEMU ICH JESZCZE NIE MASZ.
Awatar użytkownika
Garret
Posty: 55
Rejestracja: 2014-07-20, 20:35
Lokalizacja: wlkp
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Garret »

martin_wml pisze:
Garret pisze:
martin_wml pisze:Jakoś zapomiałeś wspomnieć,ze poinformowałem Cię, że turo jest w aucie i wyjęcie trochę potrwa.
Stwierdziłeś, że masz poczekasz.
Powiedziałem Ci,ż paczkę kurier zabrał w środę, a ja jestem w Holandii. Nie mam pojęcia czemu jej nie dostałeś...
Wrócę w tygodniu to sprawę wyjaśnię, więc za przeproszeniem "nie sraj ogniem" bo Cię na te marne grosze nie oszukam...
P.S
Pedałowi z Zakopanego za komentarze z góry dziękujemy.
to powiedziałeś 08.10.16,

PACZKI NA MOJE DANE W OGÓLE NIE MA W SYSTEMIE KEX!

INTERESUJE MNIE TYLKO I WYŁĄCZNIE ZWROT ZALICZKI TAK JAK PISAŁEM W SMS!

NA ZWROT ZALICZKI CZEKAM DO JUTRA GODZ 17:00(OSTANIA SESJA PRZYCHODZĄCA W MOIM BANKU)
POWTARZAM TURBO JEST WYSŁANE I NIC CI NIE ODDAM, DOPÓKI NIE ODDASZ TURBIN!!!
NIE MAM POJĘCIA CZEMU ICH JESZCZE NIE MASZ.
najpierw trzeba wysłać. KEX też rejestruje rozmowy więc można to potwierdzić.


od wczoraj proszę o jakikolwiek tracking. wysyłasz w ciemno?

jutro po godzinie 17:00 w przypadku braku zwrotu sprawa zostanie zgłoszona.
Awatar użytkownika
emay
Posty: 1407
Rejestracja: 2014-08-22, 10:06
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: emay »

Martin wklejaj tutaj numer paczki w KEX, a jak nie to wyślij mu dzisiaj tą kasę na konto, no chyba, że przepiłeś... :mrgreen:
martin_wml
Posty: 53
Rejestracja: 2013-04-29, 22:16
Lokalizacja: wml
Płeć:
Kontakt:

Post autor: martin_wml »

Do pajaca nie dociera,że u mnie kurier zabiera paczki i przywozi zlecenie z całego tygodnia w piątek, a ja jestem za granicą.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 4155
Rejestracja: 2010-09-21, 10:19
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: buba »

emay pisze:Martin wklejaj tutaj numer paczki w KEX, a jak nie to wyślij mu dzisiaj tą kasę na konto, no chyba, że przepiłeś... :mrgreen:
też nie wiem w czym problem. Jest numer przesyłki paczka wysłana, nie ma numeru to nie wysłana.
Awatar użytkownika
Jachyr
Posty: 1355
Rejestracja: 2012-08-02, 20:26
Lokalizacja: Pl/Be
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Jachyr »

Ja bralem od martina pompe paliwa Rs6 i bylo wsio ok..
Jeśli nie widziałeś jeszcze Boga... To dlatego, że nie jeździsz wystarczająco szybko...
Awatar użytkownika
Garret
Posty: 55
Rejestracja: 2014-07-20, 20:35
Lokalizacja: wlkp
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Garret »

martin_wml pisze:Do pajaca nie dociera,że u mnie kurier zabiera paczki i przywozi zlecenie z całego tygodnia w piątek, a ja jestem za granicą.
do mnie dzwonisz zza granicy wyzywasz od chujów pajaców pedałow, grozisz mi, a do kuriera po tracking nie umiesz przedzwonić? Proszę Cie...
Ostatnio zmieniony 2016-10-24, 12:25 przez Garret, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kornetto
Posty: 356
Rejestracja: 2014-04-01, 12:19
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Kornetto »

Nie stresujcie sie Panowie. Garret jesli Martin juz na forum napisał to raczej sam do końca nie wie jak sprawa wyglada, znam z autopsji różne przypadki (sam czekam 4ty miesiąc juz teraz na zwrot kasy, na furke nawet juz nie wspomnę ile :p) Swoją droga z drugiej strony wyzywanie sie nie jest odpowiednia metoda rozwiązania sprawy. Okej? Pozdrawiam i zycze rozwiązania pozytywnieszybkiego i zdrowia Wam :)
martin_wml
Posty: 53
Rejestracja: 2013-04-29, 22:16
Lokalizacja: wml
Płeć:
Kontakt:

Post autor: martin_wml »

Kornetto pisze:Nie stresujcie sie Panowie. Garret jesli Martin juz na forum napisał to raczej sam do końca nie wie jak sprawa wyglada, znam z autopsji różne przypadki (sam czekam 4ty miesiąc juz teraz na zwrot kasy, na furke nawet juz nie wspomnę ile :p) Swoją droga z drugiej strony wyzywanie sie nie jest odpowiednia metoda rozwiązania sprawy. Okej? Pozdrawiam i zycze rozwiązania pozytywnieszybkiego i zdrowia Wam :)
Przed przelaniem zaliczki poinformowałem go,ze może to potrwać miesiąc, półtora.
Nie było problemu, teraz jest.Poza tym po co miesza moją firmę i upublicznia dane firmy, skoro turbo sprzedałem jako osoba prywatna, bo były moje,a nie firmy...
POWTARZAM PO RAZ 10 PACZKA ZOSTAŁA PRZEKAZANA KURIEROWI W ŚRODĘ!!!!!
UDOWODNIĘ TO JAK WRÓCĘ.

A te grosze i tak dostaniesz z powrotem.
Z łaski swojej nie odbieraj paczki, wróci do mnie, a ja zrobię przelew zwrotny.
Nie chcę mieć nic wspólnego z takimi dziwnymi ludźmi.
Awatar użytkownika
Garret
Posty: 55
Rejestracja: 2014-07-20, 20:35
Lokalizacja: wlkp
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Garret »

martin_wml pisze:
Kornetto pisze:Nie stresujcie sie Panowie. Garret jesli Martin juz na forum napisał to raczej sam do końca nie wie jak sprawa wyglada, znam z autopsji różne przypadki (sam czekam 4ty miesiąc juz teraz na zwrot kasy, na furke nawet juz nie wspomnę ile :p) Swoją droga z drugiej strony wyzywanie sie nie jest odpowiednia metoda rozwiązania sprawy. Okej? Pozdrawiam i zycze rozwiązania pozytywnieszybkiego i zdrowia Wam :)
Przed przelaniem zaliczki poinformowałem go,ze może to potrwać miesiąc, półtora.
Nie było problemu, teraz jest.Poza tym po co miesza moją firmę i upublicznia dane firmy, skoro turbo sprzedałem jako osoba prywatna, bo były moje,a nie firmy...
POWTARZAM PO RAZ 10 PACZKA ZOSTAŁA PRZEKAZANA KURIEROWI W ŚRODĘ!!!!!
UDOWODNIĘ TO JAK WRÓCĘ.
1-1.5 miesiąca? jest czarno na białym w mojej skrzynce odbiorczej oraz na załączonym screenie. Sam zamieszałeś swoją firmę podając mi twoje firmowe nicki na allegro.

[ Dodano: 2016-10-24, 12:36 ]
martin_wml pisze:
Kornetto pisze:Nie stresujcie sie Panowie. Garret jesli Martin juz na forum napisał to raczej sam do końca nie wie jak sprawa wyglada, znam z autopsji różne przypadki (sam czekam 4ty miesiąc juz teraz na zwrot kasy, na furke nawet juz nie wspomnę ile :p) Swoją droga z drugiej strony wyzywanie sie nie jest odpowiednia metoda rozwiązania sprawy. Okej? Pozdrawiam i zycze rozwiązania pozytywnieszybkiego i zdrowia Wam :)
A te grosze i tak dostaniesz z powrotem.
Z łaski swojej nie odbieraj paczki, wróci do mnie, a ja zrobię przelew zwrotny.
Nie chcę mieć nic wspólnego z takimi dziwnymi ludźmi.
Pokazałeś swoją dojrzałość i fachowe podejście do klienta przed chwilą podczas rozmowy telefonicznej.
Zablokowany