Martin_wml - oszust - przestroga

Moderatorzy: buba, Mod-Team

Awatar użytkownika
Jachyr
Posty: 1355
Rejestracja: 2012-08-02, 20:26
Lokalizacja: Pl/Be
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Jachyr »

bartek75 pisze:japierdole co tu się dzieje. martin wml znamy ze spotów czy nie?
Chyba nie Bartek. Bynajmniej ja sobie nie przypominam.
Jeśli nie widziałeś jeszcze Boga... To dlatego, że nie jeździsz wystarczająco szybko...
Awatar użytkownika
emilzizi
Posty: 253
Rejestracja: 2012-05-13, 15:51
Lokalizacja: Wlkp
Płeć:
Kontakt:

Post autor: emilzizi »

Brałem nie raz od Marcina części, i nigdy nie było problemu.
Między innymi, felgi 19, Recaro, nawi Rnse, Alu lusterka, listwy od S6, grille od S6, wydech Milteka, gwint,
I wiele innych rzeczy.
Powtarzam jeszcze raz, nigdy nie było problemu.
Nie raz fakt, trzeba było za czymś poczekać , ale gdy coś potrzebowałem na szybko to też wysyłał od ręki.
Jak trzeba było, to za kasą też poczekał.
Ja polecam👍
Ostatnio zmieniony 2016-10-25, 18:14 przez emilzizi, łącznie zmieniany 2 razy.
Fiko
Posty: 267
Rejestracja: 2011-06-04, 22:38
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Fiko »

Martin udzielasz korepetycji z marketingu? :lol:
Vorsprung durch technik
Awatar użytkownika
Kamil_2.7BiT
Posty: 158
Rejestracja: 2015-10-29, 14:28
Lokalizacja: podlaskie
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Kamil_2.7BiT »

Na kolejnym forum martina oczerniaja... :)
marcin8585
Posty: 200
Rejestracja: 2016-01-17, 11:59
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Kontakt:

Post autor: marcin8585 »

Kurde też brałem graty i nie było problemów czekałem na to trochę dłużej ale wszystko dotarło i było tak jak ustalaliśmy
bracus
Posty: 1168
Rejestracja: 2010-01-27, 19:00
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: bracus »

ok Panowie bo się robi jakaś epopeja - jak jakieś konkretne info będzie to dodamy - kto będzie chciał coś wnieść do dyskusji - o konkretnej transakcji lub swoich problemach ze sprzedającym - proszę do mnie pw machnąć a na razie zamykam

otwieram - podobno parę osób ma ochotę jeszcze coś napisać - merytorycznie
sarkazm od hejterstwa dzieli bardzo cienka nić...ale dzieli :)
Awatar użytkownika
Kamil_2.7BiT
Posty: 158
Rejestracja: 2015-10-29, 14:28
Lokalizacja: podlaskie
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Kamil_2.7BiT »

No to ja napisze cos od siebie. Chcialem brac od niego wydech od rs6. Kase wplacilem i czekalem na wysylke. Jednak okazalo sie ze zdjecia z ogloszenia sa innego wydechu a ten dostepny jest jeszcze na aucie i musze czekac poki go zdejmie. Fotek wydechu sie nie doczekalem. Dni mijaly i cisza, w koncu sie rozmyslilem i poprosilem o zwrot kasy. Nie tak od razu, ale kasa w koncu wrocila...
k4mil3k
Posty: 154
Rejestracja: 2015-03-29, 15:52
Lokalizacja: Kołobrzeg
Płeć:
Kontakt:

Post autor: k4mil3k »

Również kupowałem kilka części do RS6 od kolegi martin_wml.
Zdarzały się różne rzeczy: brakujące przewody w komplecie do chłodnicy olejowej, nie taki towar o który chodziło, i w końcu poważne opóźnienia.
Niemniej jednak - koniec końców nie było od strony kolegi żadnego chamstwa, wręcz ostatnią zamawianą część dostałem niejako w gratisie w ramach zadośćuczynienia za poprzednie fuck-upy.

To co rzuca się w oczy to termin realizacji, i nad tym musi popracować bo zdarzało się że czekałem na odpowiedź lub na wysyłkę ponad 2 tygodnie.
Do reszty nie mam raczej zastrzeżeń i jeśli coś nie będzie mi potrzebne pilnie to będę korzystać dalej.
Pozdrawiam.
Masta_J
Posty: 686
Rejestracja: 2014-02-08, 12:49
Lokalizacja: śląsk
Kontakt:

Post autor: Masta_J »

Ja natomiast w życiu się nie zdecyduję na zakupy u kogoś kto może przyjechać do mnie z kolegami i mnie połamać...
Masta_J

`S3 8P CS Stage4
RS6 BCY
`S6 AQJ
`S6 AAN
martin_wml
Posty: 53
Rejestracja: 2013-04-29, 22:16
Lokalizacja: wml
Płeć:
Kontakt:

Post autor: martin_wml »

Masta_J pisze:Ja natomiast w życiu się nie zdecyduję na zakupy u kogoś kto może przyjechać do mnie z kolegami i mnie połamać...
Tylko mam pytanie, kiedy ja kogoś kolegami straszyłem :mrgreen:
Czy nazwanie kogoś pojebanym pedałem to są groźby?
Sirota ma swój majątek na koncie,
Paczka nie poszła bo firma GEIS przejęła KEX i w zeszłym tygodniu była reorganizacja, a ja nie miałem podpisanego aneksu do umowy.
Paczki leżały na sortowni i czekały na aneks...
Kurier nie mógł założyć zleceń.
I tyle mojego oszustwa było :mrgreen:
A kolega od poprzednich turbin niech się pochwali jak chciał mnie naciągnąć, najpierw chciał jak najtaniej, bo będzie robił hybrydy, a później chciał 1000zł na nowy core hahahha
wymyślił sobie,że za moje pieniądze zrobi regenerację, powiedziałem że polubownie oddam mu 500zł(dziadek świadkiem) to pajac mnie policją zaczął straszyć.... :-P
Więc kazałem mu spierdalać...
Takie czasy,że byle ciota chce cię zrobić na parę stów a jak się nie uda to najlepiej obsmarować gdzieś, albo policją straszy.. :mrgreen:
Tyle moich oszustw i gróźb karalnych, piszcie co chcecie, ja się więcej udzielał nie będę.
Nikogo nigdy nie oszukałem i nie zamierzam, a tym bardziej na nędzne 500zł :mrgreen:
W dupie to mam czy ktoś tu kupi ode mnie turbo, bo za takie ceny to na allegro biorą z pocałowaniem w rękę,a na forum to najlepiej żeby były po regeneracji za 3000zł....
Po regeneracji to ma sid po 4-5tyś.
Tyle ode mnie.
Grondzi
Posty: 267
Rejestracja: 2010-07-06, 15:05
Lokalizacja: Biłgoraj
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Grondzi »

martin_wml pisze:
Masta_J pisze:Ja natomiast w życiu się nie zdecyduję na zakupy u kogoś kto może przyjechać do mnie z kolegami i mnie połamać...
Tylko mam pytanie, kiedy ja kogoś kolegami straszyłem :mrgreen:
Czy nazwanie kogoś pojebanym pedałem to są groźby?
Sirota ma swój majątek na koncie,
Paczka nie poszła bo firma GEIS przejęła KEX i w zeszłym tygodniu była reorganizacja, a ja nie miałem podpisanego aneksu do umowy.
Paczki leżały na sortowni i czekały na aneks...
Kurier nie mógł założyć zleceń.
I tyle mojego oszustwa było :mrgreen:
A kolega od poprzednich turbin niech się pochwali jak chciał mnie naciągnąć, najpierw chciał jak najtaniej, bo będzie robił hybrydy, a później chciał 1000zł na nowy core hahahha
wymyślił sobie,że za moje pieniądze zrobi regenerację, powiedziałem że polubownie oddam mu 500zł(dziadek świadkiem) to pajac mnie policją zaczął straszyć.... :-P
Więc kazałem mu spierdalać...
Takie czasy,że byle ciota chce cię zrobić na parę stów a jak się nie uda to najlepiej obsmarować gdzieś, albo policją straszy.. :mrgreen:
Tyle moich oszustw i gróźb karalnych, piszcie co chcecie, ja się więcej udzielał nie będę.
Nikogo nigdy nie oszukałem i nie zamierzam, a tym bardziej na nędzne 500zł :mrgreen:
W dupie to mam czy ktoś tu kupi ode mnie turbo, bo za takie ceny to na allegro biorą z pocałowaniem w rękę,a na forum to najlepiej żeby były po regeneracji za 3000zł....
Po regeneracji to ma sid po 4-5tyś.
Tyle ode mnie.

Sam jesteś pajacem i ciota ;-) a do tego oszustem,sam sie do mnie odezwałes(wiec chyba nie masz w dupie jak piszesz wyżej czy ktoś kupi od ciebie jak sam sie odzywasz do ludzi ze masz turbiny ) i jak zapewniales ze sa w bdobrym stanie.jak przyszły (tez z opóźnieniem) to chciałem odesłać turbiny(bo ich stan nie zgadzał sie z tym co mowiles przez tel,popękane gorące strony,wirnik uszkodzony w jednej!) i chciałem zwrot kasy ale jak zacząłeś ściemniać i nie chciałeś oddać kasy to powiedziałem żebyś chociaz oddał na regenerację tej jednej co była uszkodzona,to przestałes odbierać tel,później z łaski swojej oddzwoniles jak jeden kolega z forum do ciebie dzwonił,nie chciałeś oddać na regeneracje to powiedziałem ze zgłaszam na policję o wyłudzenie to zacząłeś wyzywać i straszyc mnie :)wiec nie pisz ze sam polubownie chciałeś oddać 500zl.Rozmowa tel.zostala nagrywana i wszystkie twoje groźby sie nagrały :) dla twojej wiadomosci hybrydy robie z nich bo i tak musiałem dac je do regeneracji bo ich stan nie nadawał sie do założenia. wiec skacz pierdolic i nie bądź juz bardziej żałosny !!! Zresztą nie jestem jedyna osoba na tym forum ktora oszukales albo chciałeś oszukać !
martin_wml
Posty: 53
Rejestracja: 2013-04-29, 22:16
Lokalizacja: wml
Płeć:
Kontakt:

Post autor: martin_wml »

pajac i ciota to cię zrobił
Awatar użytkownika
Wojt3q
Posty: 794
Rejestracja: 2014-01-14, 17:00
Lokalizacja: z Garażu
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Wojt3q »

martin chyba swiezo po przedszkolu jestes takimi rekstami sypiesz
luk448
Posty: 2627
Rejestracja: 2011-07-25, 03:46
Lokalizacja: Stolica
Płeć:
Kontakt:

Post autor: luk448 »

:roll: kurva troszke kultury jedzcie po sobie ale zeby od razu tak po kims z rodziny :-/ zenada
kfasik
Posty: 169
Rejestracja: 2013-10-14, 22:33
Lokalizacja: WBR
Płeć:
Kontakt:

Post autor: kfasik »

Chciałbym od siebie tylko dodać, że prawdziwe oblicze człowieka poznajemy, po tym jak zachowuje się w krytycznych sytuacjach. Nie sztuką jest być w porządku do innych, jak wszystko jest pięknie i ładnie.
Zablokowany